Nawiązanie współpracy z firmą Bio-Lider

Miło nam poinformować, iż w związku z rozszerzaniem działań zmierzających do opracowywania sposobu produkcji owoców i warzyw przy ograniczeniu pozostałości środków ochrony roślin nawiązaliśmy współpracę z firma Bio-Lider, która testuje swoje produkty w naszych sadach.

Bio-Lider to firma biotechnologiczna, która zajmuje się badaniami i sprzedażą produktów biologicznych w szczególności bazujących na wykorzystaniu potencjału pożytecznych bakterii. W portfolio spółki znajdują się bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego biopreparaty przeznaczone dla roślin, zbiorników wodnych, zwierząt i gleby. Dzięki ich zastosowaniu zwiększa się zdrowotność roślin, poprawia się równowaga mikrobiologiczną gleby jak również aktywizacji ulega proces jej mineralizacji i humifikacji.

W swojej działalności Bio-Lider wykorzystuje doświadczenie firmy Bio-Gen jednego z najbardziej zaawansowanych laboratoriów z bioreaktorami w Polsce specjalizującego się w produkcji pożytecznych bakterii i posiadającego unikalną linię technologiczną umożliwiającą stworzenie preparatów o bardzo wysokiej koncentracji. Obie firmy zdecydowały się na współpracę i stworzenie wspólnej marki „Bio-Lider naturalnie z Bio-Gen. Wśród współudziałowców firmy znajduje się Pan Robert Lewandowski – kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Preparaty firmy Bio-Lider są wdrażane przez producentów będących członkami Klastra w celu wypracowania nowych rozwiązań w zakresie ograniczania pozostałości. Wierzymy, że stosowanie wysoce skoncentrowanych preparatów bakteryjnych z oferty Bio-Lider może wpłynąć na zwiększone tempo metabolizmu środków ochrony roślin, o czym będziemy mogli przekonać się już na koniec tego sezonu.

 Zapraszamy do odwiedzenia strony www.bio-lider.pl

Posted in Uncategorized.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *