NaturalCrop Poland Sp. z o.o.

 

Misją NaturalCrop Poland jest wdrażanie nowoczesnych technologii do produkcji roślinnej w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rolnictwa zrównoważonego i ekologicznego. Naszą dewizą jest profesjonalizm w działalności doradczej oraz najwyższa jakość produktów po przystępnych cenach.

 

DZIAŁALNOŚĆ

Firma działa w segmencie upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych. Specjalizuje się w procesach użyźniania gleby oraz odżywiania, stymulacji i uodparniania roślin uprawnych. Zapewnia doradztwo agronomiczne producentom rolnym. Wykorzystuje narzędzia i metody precyzyjnego rolnictwa. Zapewnia serwis posprzedażowy oferowanych rozwiązań. Bada skuteczność agronomiczną i opłacalność naszych technologii we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowymi w kraju i za granicą. Organizuje demonstracje polowe dla Rolników i Partnerów handlowych.  Inwestuje w prace badawczo rozwojowe (B+R) nad formulacjami nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Klientom zapewnia profesjonalny serwis bezpośrednio na gospodarstwach. Produkty firmy NaturalCrop Poland dostępne są na terenie całej Polski poprzez sieć dystrybutorów.

Firma współpracuje z renomowanymi producentami z Włoch, Niemiec, Irlandii, USA i Polski. Umożliwia to dostęp do unikalnej wiedzy agrotechnicznej, która pozwala na podwyższanie opłacalności produkcji roślinnej.

 

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych, doradztwo rolnicze

 

ADRES

NaturalCrop Poland Sp. z o.o.

Aleja KEN 57/2, 02-797 Warszawa

 

KONTAKT

Telefon: (+48) 22 522 90 80

E-mail: office@naturalcrop.com

www.naturalcrop.com